Category

Uncategorized

Jachtklubas

By | Uncategorized

Čia bus centras: vieta pavalgyti, nusipirkti hidro kostiumą, priglausti savo jachtą, trumpam apsistoti, kur pusryčių pačiam daryti nereikia. Šioje vietoje bus patalpos kurtis komercijai: parduotuvėms, kaitų mokykloms ir būreliams, viešbučiui bei įvairioms paslaugoms plėtotis. Norėtumėte įsikurti – susisiekite labas@kopavilkui.lt

Pirmieji statiniai

By | Uncategorized

Tiltų alėjos statinių grupė centrine gatve link marių. O jos visada gražiausios tada, kai yra ramios. Namai skirti laikinam poilsiui ir nakvynei ne tik vasarą, bet ir žiemą. Nuomojami statiniai gali priklausyti privatiems investuotojams arba KopaVilkui. Gyventojų kaita tokiuose namuose suteiks dinamiškumo ir lankstumo. Daugiau žinių jau netrukus.

Kanalų namai

By | Uncategorized

Centro salos gyvenimui prie vandens. Kanalais per uostą iš Kuršių marių pateksime į savo namus. Kanalų sistema yra esminis vietovės elementas, kuris suteiks gyvenimui dinamikos ir tarnaus kaip transporto jungtis. Kiekvienam vilkui pasiekti savo namus laivu ar valtimi. Apie planuojamus architektūrinius projektus informacija ruošiama.