Mūsų tikslas

Suteikti kopą vilkui. Kuriame namus Svencelėje darnoje su vandeniu ir vėju, kur žmogus galėtų atrasti savo vidinį “vilką”. Tiesiai iš savo kiemo skrosim marių vandenį išplaukę per uosto vartus. Bursime bendruomenę ir gaujos santykius. Kaituosime ir buriuosime.

Mūsų projektai

nuoroda
2022-05-05

Pirmieji statiniai

Tiltų alėjos statinių grupė centrine gatve link marių. O jos visada gražiausios tada, kai yra ramios. Namai skirti laikinam poilsiui ir nakvynei ne tik vasarą, bet ir žiemą. Nuomojami statiniai gali priklausyti privatiems investuotojams arba KopaVilkui. Gyventojų kaita tokiuose namuose suteiks dinamiškumo ir lankstumo. Daugiau žinių jau netrukus.
nuoroda
2022-04-06

Svencelės uostas

Plauksime į Juodkrantę, Nidą ar kur marios nuves. Arba supsimės kateryje ir mėgausimės saule. Lengvai įdegsime, kiek leidžia lietuviška vasara ir pravėdinsime galvas. Ruošiamės įgyvendinti vieną projekto dalių – ~60 vietų uostelį su pontoniniais liepteliais. Laivų aptarnavimui suplanuotas slipas ir kita infrastruktūra. Daugiau žinių jau netrukus.
nuoroda
2018-02-06

Fenas Kite Spot

Čia, Svencelėje, renkamės leisti savo aitvarus, statom palapines ir kemperius. Pakrantėje priimame visus atvyksiančius vėjavaikius ir laiko neskaičiuojančius pramuštgalvius. Pažadame, vandens bus iki kelių. Tvarkai sureguliuoti išlieka parkingas. Norėsite apsistoti kempinge? – kviečiame susisiekti labas@fenas.lt. Daugiau apie Spot’ą jau netrukus.
Uncategorized
2018-02-06

Jachtklubas

Čia bus centras: vieta pavalgyti, nusipirkti hidro kostiumą, priglausti savo jachtą, trumpam apsistoti, kur pusryčių pačiam daryti nereikia. Šioje vietoje bus patalpos kurtis komercijai: parduotuvėms, kaitų mokykloms ir būreliams, viešbučiui bei įvairioms paslaugoms plėtotis. Norėtumėte įsikurti – susisiekite labas@kopavilkui.lt
Uncategorized
2018-01-28

Kanalų namai

Centro salos gyvenimui prie vandens. Kanalais per uostą iš Kuršių marių pateksime į savo namus. Kanalų sistema yra esminis vietovės elementas, kuris suteiks gyvenimui dinamikos ir tarnaus kaip transporto jungtis. Kiekvienam vilkui pasiekti savo namus laivu ar valtimi. Apie planuojamus architektūrinius projektus informacija ruošiama.
nuoroda
2018-01-28

Detalusis planas

Pradžių pradžia apie kuriamą gyvenvietę ant marių kranto. Aktyvaus turizmo traukos centras – ne tik ekstremalaus sporto mėgėjų Spot’as, bet ir mažųjų laivų uostas, vandens kanalų sistema ir apgyvendinimo infrastruktūra, remiantis Olandijos patirtimi ir akcentuojant Kuršių marių regiono gamtines vertybes bei modernią ir darnią architektūrą.

Apie mus

2005 metais užgimė idėja sukurti unikalią vietą Lietuvoje – kanalų sistema sujungtų namų gyvenvietę Svencelėje ant marių kranto. Praėjome jau keletą etapų nuo Detalaus plano patvirtinimo iki Kite Spot’o – konteinerių miestelio sukūrimo. Projekto iniciatoriai ir investuotojai – šio krašto mylėtojai, čia gimę ir užaugę. Noras ne tik sutvarkyti Kuršių marių pakrantę, bet ir plėtoti Kite Spot’ą bei investuoti į naują infrastruktūrą gyvenimui šalia vandens, lėmė, jog 2017 m. liepos 25 d. užgimė UAB “Kopa vilkui”, kuri valdo daugiau nei 8 ha teritoriją Svencelėje ant marių kranto.

Dėkojame:
Architektei Andrei Baldišiūtei, UAB “Do Architects”
Projektų koordinatoriui Lukui Rekevičiui, UAB “Aketuri architektai”
Projekto vadovei Margaritai Ramanauskienei, UAB “Klaipėdos projektas”
Prorektoriui ir mokslų daktarui Sauliui Gulbinskui, Baltijos pajūrio aplinkos tyrimų ir planavimo institutas
Ir daugeliui kitų asmenybių.
Be sutiktų autorių, kūrėjų ir kaituotojų ši vieta būtų kitokia, ačiū.

 

Mūsų tikslas –
suteikti kopą vilkui Svencelėje.

Susisiekite

Domitės mūsų projektais, darbais Svencelėje, turite minčių, kuriomis norite pasidalinti, norite investuoti ar prisijungti prie komandos, mes laukiame jūsų žinutės: labas@kopavilkui.lt

Kontaktai:
UAB “Kopa vilkui”
Ofisas: Bangų g. 9, Dreverna 96240
Projekto adresas: Svencelės g. 53, Svencelės k., Klaipėdos r.sav. 
T +370 658 58580
labas@kopavilkui.lt